Bursa Sohbet Odaları

aLone     12-12-18     Sohbet     Bursa Sohbet Odaları     256 Defa Okundu

Bursa Sohbet Odaları

– Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Bursa vede
Bursa Sohbet Odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz makaleme hemşerilerim! Bursa Marmara bölgesinin alt kısımlarında bulunmakta gerçekten çok güzel yerleri olark insanları olarak çok güzel yerdir kendi memleketim gibi söylemiyorum ama bende bir bursalı olarak kendi memleketimi yazmak istedim evet arkadaşlar Peki güzel memleketimin Yani Bursanin nufusu kaç 2.947.813 ve bu sayı git gide artmakta nedeni ise devlet ve iş adamlarının yatırımlarıyla burasi kalkınmaya devam ediyor eh birazda bizler çalışmayı çok seviyoruz zaten sanatcılarımızla olsun Haylaz vede Startv de çekilmekte olan istanbullu gelin diziside bizleri anlatmakta sizleri gelip gezmenizi çok isterim peki arkadaşlar
Bursada gezilicek yerleri Saymak isterim bir bursalı olarak zaten bunun zorlugunu çekmem 🙂
Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri + Ulu Cami + Bursa Teleferik + Soğanlı Botanik Parkı + İznik + Tofaş Bursa Anadolu
Arabaları Müzesi + Cumalıkızık + Hünkar Köşkü + Gölyazı + İnkaya Tarihi Çınar + Orhan Gazi Camisi + Yüzen Taşlar Heykeli + Uludağ Kayak Pisti + Sadağı Kanyonu Tabiat Parkı + Mübadele Evi + İnegöl AVM + Ayvaini Mağarası + Meridyen Alışveriş Merkezi + evet arkadaşlar bir çok yeri var ama ben buralari iyi biliyorum. söz konusu olan Bursa sohbet Odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Bursa Chat Sitesi

www.sohbetlen.net bursa sohbet ortamı sitemizde sizleride bekliyoruz özellikle bursa halkı burada!

Bursa Sohbet

Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar özellikle hemşerilerimi buraya bekliyorum site sahibi olarak ben bizzat bursalıyım ve vatandaşlarımı buraya bekliyorum Türkiyenin en iyi Kaliteli Chat Ortamı Sietsine hoşgeldiniz arkadaşlar evet arkadaşlar Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada Ücretsiz bayan bay Sohbet Ortamı Sitemize sizleride bekliyoruz amacımız Kaliteli Sohbet Ortamı ve sizleride bunun için desteklerini bekliyoruz destekten kastım Sizlerden maddi birşey istemiyoruz akıl akıldan üstündür mantıgıyla yola çıktık ve sizleride
Sohbet Ortamı Sitemize bekliyoruz evet arkadaşlar bizler
Kaliteli Sohbet Ortamındayız sizler neredesiniz ?

Sohbet Ortamı

evet arkadaşlar sizlerin gerçekten huzurlu sohbet etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz yukarıda bahsettigim gibi Türkiyenin her ilinden ilçesinden olan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor özellikle Bursa ve cevresindeki kullanıcılar burada sizleri bekliyor Kim bilir yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar yeni aşklara yelken açabilisiniz ve biz bunları
bedava Sohbet sitesi oluşturmak için açtık evet
arkadaşlar bizler Son zamanlarda 2015 Yılından bu yanadır

Cep telefonuyLa Sohbet ediyoruz ve sizleride düşünerek
Mobil Sohbet Ortamı Kurduk sizlerde Bütün Akıllı Cihazlar’ınızdan giriş yapabilirsiniz Radyo dinliye bilir Ücretsiz Olarak yararlana bilirsiniz Seviyeli Sohbet Sitemize bekliyoruz.

Bursa Sohbet Odaları

Bursa Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

  Bursa adı, Bitinya Kralı I. Prusia’dan gelmektedir. M. Ö. 7. yüzyıla kadar uzanan bir tarihi vardır. Bursa’nın eski adı Hüdavendigar’dır. Cumhuriyet döneminde bursa olarak değiştirilmiştir. Bursa, Türkiye’nin dördüncü büyükşehridir. Yaşanabilir şehirler arasında dünyada 28., Türkiye’de 1. sıradadır.

  Bursa, Türkiye’nin dördüncü büyükşehri olarak yaklaşık 3 milyon nüfusa sahiptir. Şehir önemli ihracat kentlerinden biridir. Sanayi alanında oldukça gelişmiştir. Şehirde tarım ve hayvancılık da yapılmaktadır.

  Bursa deyince aklımıza en güncel olarak ipek böcekçiliği, şeftali, kestane şekeri ve otomotiv sanayii gelmektedir. Şehrin tarihi ve kültürel dokusu nedeniyle de camiler, medreseler, türbeler, mezarlar, müzeler akla gelir.

  Bursa, Osmanlı Devleti’ni adeta kuran bir şehirdir. Osmanlı’nın kuruluş yıllarına ait eserler ve o yılların şahsiyetleri Bursa civarında bulunmaktadır. Bursa tarihin akışını değiştirmiş birçok tarihi şahsiyetin metfun bulunduğu bir şehirdir.

  Bursa’da Uludağ bölgenin en yüksek dağıdır. Kış turizminin de gerçekleştiği Uludağ, şehrin simgelerinden biri haline gelmiştir. Bursa’da Ulucami en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Bursa’da birçok tarihi belde ve köy bulunmaktadır. Cumalıkızık da bunlardan biridir.

  Bursa’nın şeftalisi, kestane şekeri meşhurdur. Bunun yanında iskenderi de meşhurdur. En çok bilinen ve beğenilen bir et yemeği olarak Bursa’ya özeldir.

  Bursa, tarihi ve kültürel dokusuyla sosyal bir şehirdir. Türkiye’nin önemli ticaret şehirleri arasındadır. Eğitim, sağlık ve ulaşım hizmetleri oldukça gelişmiştir.

  bursaliyimmm gelin daaa

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?sitemap

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır. islami Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Sitesi