Çanakkale Sohbet Ortamı

aLone     10-02-19     Sohbet     Çanakkale Sohbet Ortamı     216 Defa Okundu

Çanakkale Sohbet Ortamı

– Sohbet sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Çanakkale vede – Çanakkale Sohbet Ortamı Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Hoşgeldiniz Arkadaşlar Çanakkale Adına Türküler yazılmış bir çanakkale öyle güzel öyle bir iyi
memleketki anlatamam sizlere seneler önce asırlar belkide Tarihler 1915 Gösterdigi zaman Şubat 15 inde Çanakkale Savaşı başladı o zamanlar Türk kürt Alevi Sunni Şafi bütün ejdatlarımız Orada savaştılar vede 1 Sene süren savaş içersinde tarihlerde 9 Ocak 1916 Tarihinde bitti vede bizler kazandık O zamanlar ejdatlarımız bizlerin gelecekleri için onlarca Şehit düştüler Diyorum ya ne mübarek topraklarki hala şehitlerimiz orada yatmakta ve bizler şimdi oşehitlerimizi unutuyoruz malesefki Unutmamak gerekir bizim için canlarını siper etmiş ejdatlarımızı unutmamız lazım. Bırakın Antalya izmir tatil yapılcak şehirleri bence şehitlerimizi görmek için her yaz oraya gidip Dua etmemiz gerekiyor yanlışmıyım? belki bu yazıma bir çok kişi karşı
cıkıcak ama bu bir gerçekki onlar bizler için canlarını seve seve feda ettiler vede Vatan için
canlarını şehit verdiler ve ben şimdi Yootube den O güzelim Türküyü açmak istiyorum sizlerde dinlemek için Linke Tıklayın Çanakkale Unutmayın türkiye unutmayın Dünya Onlar bizim için savaştılar vede bizler için canlarını verdiler ölenlere ALLAHdan rahmet diliyorum. evet arkadaşlar Sizlere Çanakkale Sohbet Sitesi den bahsetmek istiyorum.

www.sohbetlen.net sohbet sitesinde sizleride bekliyoruz arkadaşlar türkiyenin her ilindeki vatandaşlar burada.

Çanakkale Sohbet

Türkiyenin her ilindeki ilçesindeki kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor özellikle çanakkale
ve cevre illerindeki vatandaşlarımız burada sizleri bekliyor kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklar sizleri bekliyordur
kim bilir bilemeyizki sizleride burada görmek bizleri mutlu eder amacımız burada irc aile ortamı
Kurmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edicez bizler Akıl akıldan
üstündür mantıgıyla yola cıktık ve sizlerinde fikirlerine ihtiyacımız oldugunu unutmayın.

Sohbet Sitesi

evet arkadaşlar burası sizler için kurulmuş tamamen amacımız burada Seviyeli Sohbet sitesi oluştura bilmek ve bunlar için sizleride burada bekliyoruz bizler burada dostlarımıza çok deger veriyoruz adaletin terazisi gibi olmak yakışır bize örnek veriyoruz bi adminimiz sizlere saygısızlık yapılıyorsa vede #operhelp kanalımızda bunu bizimle paylaştıgınız gibi admin arkadaşımızı siliyoruz çünkü bizler adaletli olmamız gerekiyor sizler için hazırlanmış Mobil Sohbet Sitesi de bütün akıllı cep telefonlarıyla tabletlerle vede bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir şekilde giriş yapabilirsiniz ALLAHA emanet olun.

Çanakkale sohbet Ortamı

Çanakkale sohbet ortamı

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?sitemap

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır. islami Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Sitesi