Çanakkale Sohbet

aLone     24-12-18     Sohbet     Çanakkale Sohbet     261 Defa Okundu

Konu Başlıklarımız

Çanakkale Sohbet

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Çanakkale Sohbet vede Bedava Sohbet Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Çanakkale Yine bir şehir makalesiyle sizlere yazıyorum sevgili sohbet dostları.
Çanakkale Kuzeybatı Anadolu’da bulunmaktadır. Şehir adıyla aynı isimle anılan boğazın en dar kıyısında yer alır. Şehrin nüfusu 2016 yılı itibariyle 165.517 kişidir. Troya kalıntılarının bulunan tarihi bir şehirdir. En önemli özelliği ise 1915 yılında Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı, mübarek şehitlerimizin yattığı kutsal bir şehir olmasıdır. Şehitliğe her yıl yurtiçi ve yurtdışından oldukça fazla turist gelir.
Şehrin yüzölçümü 1.016 km²dir Şehir Üniversitesinin ismi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesidir.
Chat sitemizde muhabbetin en canlı, en eğlenceli, en huzurlu halini yaşayarak görebilirsiniz. Yurdumuzun her güzel şehir ve yörelerinden insanlar aile gibi olarak muhabbetin en koyusuna dahil olurlar Ne Güzel Türkü degilmi.. Çanakkale içinde aynalı çarşı, Ana ben gidiyom düşmana karşı, Off, gençliğim eyvah!
Çanakkale içinde bir uzun selvi Kimimiz nişanlı, kimimiz evli, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale içinde bir kırık testi Analar babalar ümidi kesti,Off, gençliğim eyvah! Çanakkale elinde toplar kuruldu, Vay bizim uşaklar orda vuruldu, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale üstünü duman bürüdü On üçüncü fırka harbe yürüdü, Off, gençliğim eyvah! Çanakkale içinde vurdular beni Ölmeden mezara koydular beni, Off, gençliğim eyvah!

Çanakkale ya..

www.sohbetlen.net bedava sohbet sitesine hoşgeldiniz sizleride kaliteli sohbet sitemize beliyoruz

Bedava Sohbet

Seviyenin en yüksek halini bulabilirsiniz sitemizde. Asla canınız sıkılmadan keyfine vara vara sohbetin, muhabbetin keyfini doya doya yaşarsınız.En güzel Çanakkale şarkılarını radyomuzdan dinleyebilirsiniz. Radyo yayını yapan dj arkadaşlarımızdan dilediğiniz şarkıyı isteyebilirsiniz.Yakın aile ortamındaymış gibi sevecen bir Bedava Sohbet ortam oluşturduk. En tatlı muhabbetleri bizlerle yapabileceğinizi sakın unutmayın. Bedava Sohbet ve chatin en düzgün sitesinde bulunuyorsunuz. Çünkü bu konuda büyük bir özen ve özveriyle çalışıyor, her yeni imkanı sizlerle paylaşıyoruz. Gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini sitemizde en iyi şekilde kullanıyoruz. Ve bunları sizin için size Sohbet Ortamı hizmet adına kullanıyoruz.
Yarışma kanallarımızda soru çözüp bilgi dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.  Seviyeli Sohbet Sitemizde Bu bilgiler hayatın her alanında sizlere gerekli ve yardımcı olacaktır. Makalemi burda bitirirken sizleri muhabbetle selamlıyorum. Allah’a emanet olun güzel insanlar.

Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?sitemap

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır. Chat Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Sitesi