Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı Sözleri

aLone     27-01-19     Genel     Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı Sözleri     634 Defa Okundu

Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı sözleri

– evet arkadaşlar makaleme hoşgeldiniz bugün sizlere Yıldız tilbe vazgeçtim şarkı sözleri ile gününüze başlatmak istedim Sohbetlen Sohbet ailesi.

Öncelikle hoşgeldiniz arkadaşlar yıldız tilbenin VazGeçtim Parcasının sözlerini yazmak istedim sizlere yazdıgım şarkı
sözlerinden alıntılar yapabilirsiniz gerçekten çok güzel sözleri var vede Yıldız Tilbe destekciniz ablam

işte O size Güzel Sözler

Yıldız Tilbe VazGeçtim


Hergün birazdaha aşkı yitiriyor yüzündeki gök kuşunun agrıdır rengi sabahlara yakın sessiz gelişlerin hırsız gibi kararsız – kararlı. yatagımdasın 40 Yıllık yabancı vazgeçtim direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum vaz geçti direnişim seni sevmeyi agır ödüyorum.. hergün birazdaha aşkı yitiriyor yüzümdeki gök kuşunun agrıdır rengi sabahlara yakın sessiz gelişlerin hırsız gibi kararsız kararlı Yatagımdasın kırkyıllık yabancı vazgeçtim direnişim seni sevmeyi agır ödüyorum Vaz Geçtim direnişim seni sevmeyi agır ödüyorum.

Nakarat : VazGeçtim Yana yana Seni sevmeyi agır ödüyorum VazGeçtim Yana yana seni sevmeyi agır ödüyorum.
Vazgeçtim yüregimden düşlerimden yaralıyım bin yerimden ben degilim sevişine affedemem beni affet gidiyorum uzaklara sensizlige vaz geç yüregimden düşlerimden yaralıyım bin yerimden ben iyi degilim Gidiyorum uzaklıga sensizlige

Kahretsin.. Yapamıyorum.. Kactıkca Sana geri dönüyorum kahretsin Yapamıyorum. kactıkca sana geri dönüyorum KAhretsin… Yapamıyorummm .. seni sevmeyi agır ödüyorum.. kahretsin… o kadar güzel sözleri varki Yıldız abla destekciniz.. Sohbet sitesi nde hep yazdıgım söz. Yıldız abla Cumurbaskanı olsun Bütün oylarım ona feda olsun.. kadındaki ses. içindeki acı bitmek bilmicek bir acı Seni üzenleri ALLAH da üzsün be ablam.. Senin destekciniz ve hep böyle olacak. Sözlerimi burada bitirirken eğerki dinlemek isterseniz Youtube linkine tıklıyarak dinliye bilirsiniz arkadaşlar ben dinlerken bile göz yaşlarım doldu..

www.sohbetlen.net yıldız tilbe destekcileri burada sizleride bekliyoruz arkadaşlar abla canımız sana feda..

Sohbet Sitesi

– Olarak bizler yıldız ablayı cok seviyoruz hep radyolarımızda bu şarkıları çalıyoruz günlük hayatımızda akıllı cep telefonlarımızda mutlaka yıldız ablanın 3 5 Eseri vardır bütün telefonlarda Abla sana Destekciniz … Sizlerde Sohbet Kanalımıza gelmek isterseniz Kaliteli sohbet sitemizde sizleride bekliyoruz arkadaşlar mobil olarak cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz ALLAHA Emanet olun Arkadaşlar..

Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı Sözleri

Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı Sözleri

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?sitemap

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır. islami Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Sitesi